Andy Murray mágia hodín zriaďuje schôdzku s Davidom Goffin v Paríži

Murray, nasadený No2 v tomto turnaji, bol dominantný sám slúžiť a zlomil Coric dvakrát v každej sade. Belgická Goffin porazil Dušan Lajovic Srbska takmer rovnako rýchlo, vyhrávať 6-2, 6-2. Murray a Goffin tiež proti sebe ešte tento mesiac v Davis Cup final.Serena Williams sa zlomiť sa dostať z depresie a kolenné zranenie Viac

Murray kolega Brit Aljaz Bedene nemohli postupovať, však.Američan John Isner preplávala prvom sete proti Bedene predtým, než vyhrá tajbrejk v druhom skoba s 6-3, 7-6 úspech.

Roger Federer sa pripojí Murray v treťom kole po povznášajúcim displej útočiť tenis ho videl mlátiť Andreas Seppi Taliansko 6-1, 6-1 za púhych 47 minút.

Čerstvé z víťazstva na turnaji Swiss Indoors minulý víkend, Federer sa pozrel na zlovestné podobe na vnútornej tvrdý súd, vyhral 92% bodov na jeho prvú slúžiť ako keď breezed cez prvú sadu za 19 minút.

“samozrejme mám rád veľké bitky, hrať dva, tri, štyri, päť hodín. Ale 47 minút je vždy veľmi príjemné, “povedal Federer. “Je to určite skvelý pocit, navyše som to nečakal.Praktika včera bola zložitá. “Japonský Kei Nishikori, čierne semeno, prežil hrádzu esá, aby porazil francúzsku Jérémy Chardy 7-6, 6-7, 6-1 a zabezpečil stretnutie v treťom kole s Ďalší Francúz, Richard Gasquet. Chardy zasiahol 17 Á, ale Nishikoriovi to nestačilo na to, aby sa vyrovnal s kľúčovými bodmi.10. nasadený Gasquet vyzeral pevnej látky v 6-2, 7-5 víťazstvo proti argentínskemu Leonardo Mayer.

Paris Masters je posledný turnaj pred sezónou nekončiaci ATP World Tour finále, ktoré bude napadnuté medzi osem najlepších hráčov sezóny od 15-22 novembra na 02 v Londýne.

svet No1, Novak Djokovic, Stan Wawrinka, Federer, Rafael Nadal, Nishikori, Murray, Tomas Berdych a David Ferrer majú všetci kvalifikovaní.